Lifestylové časopisy

( Tereza Nejedlá )

Téma časopisů životního stylu je sice spíše okrajovým tématem, ale vzhledem k tomu, že obliba a čtenost těchto magazínů neustále roste, a to nejen u nás ale celosvětově, je důležité, aby se s ním studenti alespoň ve zmenšené míře seznámili. Je totiž velmi pravděpodobné, že se už dnes setkávají, nebo později budou setkávat s těmito tiskovinami mnohem častěji a na větší bázi dobrovolnosti než s ostatními formáty.

Cílem této hodiny by z hlediska vědomostní oblasti mělo být získání základních poznatků o tomto mediálním oboru, rozvoj kritického odstupu a především nabourání určitého stereotypu, který o médiích životního stylu převládá. Hodina prohlubuje znalost fungování médií, které se v této oblasti lehce odličuje od ostatních běžně probíraných. Studenti také získají představu o práci v redakčním týmu časopisu životního stylu a rozšíří tak již dříve získané znalosti.

Lifestylové časopisy

VÁŠE HODNOCENÍ ČLÁNKU „Lifestylové časopisy”

KOMENTÁŘE K ČLÁNKU „Lifestylové časopisy”